Η ιδιωτική προπόνηση με τον personal trainer σας ή σε δικό σας γκρουπ έως 3 άτομα προσφέρει την καλύτερη μορφή εξατομικευμένης γυμναστικής. Επιλέξτε τον trainer σας, προσαρμόστε την προπόνησή σας στα μέτρα σας και βάλτε στόχο στο πρόγραμμα σας. Περάστε από τον υπαίθριο χώρο στο Street Workout στην Αθήνα (Ζάππειο) ή στον Πειραιά (Καστέλλα). Η απόσταση δεν είναι εμπόδιο όταν θέλετε να φτάσετε στο έπακρο την προπόνηση σας.